Mopak’ın Yeni Markası Mopak Defter’in İnternet Sitesi Açıldı! | Mopak Defter
Mopak’ın Yeni Markası Mopak Defter’in İnternet Sitesi Açıldı!
26ağustos

Mopak’ın Yeni Markası Mopak Defter’in İnternet Sitesi Açıldı!

Mopak Defter Nedir?

100 yıla yakın tecrübesiyle hizmet sunduğu her dönemde öncelikle siz çocukların ve velilerin beğenisini kazanan ve kalitesiyle ismini hafızlara kazıyan Mopak, firma olarak geliştirdiği yeni stratejisiyle müşterilerine daha yakın olacağı ve onlarla daha sıcak ilişkiler kuracağı Mopak Defter markasını meydana çıkardı.

Mopak Defter ülkemizde 7’den 70’e herkesin çok yakından tanıdığı, okul sıralarındayken bizi hiç bir zaman yalnız bırakmayan ve kaliteli marka algısıyla algısıyla çocukların ve annelerin en fazla tercihi ettiği bir defter markasıdır. Zaman içerisinde kağıt ve karton sektöründeki yatırımlarına hız kazandıran Mopak ürün gamını defterin ötesine taşımayı bildi ve bu nedenle hitap ettiği müşteri kitlesi oldukça çeşitlenen firma doğru müşterilerle doğru iletişim kurma hedefiyle çıktığı bu yolda Mopak Defter markasını meydana getirmiş oldu.

MopakDefter.com Neler Vaadediyor?

Günümüze geldikçe hayatımızın her noktasında dijitalleşmenin etkilerini oldukça fazla hissediyoruz. Artık bir tıkla evimize yemek sipariş edebilirken bayram tatili için yapacağımız memleket ziyareti biletlerini alabiliyoruz. Hızla gelişen ve değişen dünyada Mopak Defter olarak mopakdefter.com’u meydana getirmenin bir ihtiyaç olduğunu anladık ve bugün bu adreste karşınızdayız.

Mopakdefter.com’da tüm defterlerimizi yakından inceleme fırsatı bulmanızın yanında site üzerinde profil oluşturarak diğer defter hayranlarıyla etkileşime geçebileceksiniz. Bunun yanında açmış olduğumuz blogda ilgi çekici içerikleri bulabileceğiniz gibi düzenli bir şekilde hazırlayacağımız yarışmalarla bize ne kadar defter hayranı olduğunuzu gösterme şansınız olacak.

MopakDefter.com Kimler İçin?

İnternet sitemiz özetle tüm defter hayranları için. Defter kullanmayı bir yaşam biçimi haline getirmekten mutluluk duyan, defterini her eline aldığında yüreği pır pır eden, hayatının önemli bir parçası defterler olan herkes bu siteyi keyifle kullanacaktır. Bunun yanında biten matematik defteri için ne tür bir defter alsam diyen Ali, sen de bizimlesin.

İyi kötü size yeni markamızı ve bu markanın internet sitesini tanıtmaya çalıştık. Bu haberimizi okuduktan sonra gözlerinizdeki heyecanın bizi daha fazla heyecanlandırdığını sizlere bildirmek istiyor ve bu eğlenceli yolculukta bizlere eşlik etmeniz temennisiyle sizi sitemizde uzun bir gezintiye davet ediyoruz.

Yorumlar ( 1 )

 • CEVAPLA18.7.2018

  Yeşil Dağ

  http://yesildagnakliyat.com/hadimkoy-nakliyat

Yorum Yap

 • Uçan Tavşanın Hikayesi
  Uçan Tavşanın Hikayesi

  20.8.2015-0 Yorum

 • Güzel Yazı Defterleri
  Güzel Yazı Defterleri

  6.8.2015-0 Yorum

 • Çocuklarla Yapılabilecek Hafta Sonu Aktiviteleri
  Çocuklarla Yapılabilecek Hafta Sonu Aktiviteleri

  16.10.2015-0 Yorum

 • Mopak’ın Yeni Markası Mopak Defter’in İnternet Sitesi Açıldı!
  Mopak’ın Yeni Markası Mopak Defter’in İnternet Sitesi Açıldı!

  26.8.2015-1 Yorum

 • Uçan Tavşanın Hikayesi
  Uçan Tavşanın Hikayesi

  20.8.2015-0 Yorum

 • Güzel Yazı Defterleri
  Güzel Yazı Defterleri

  6.8.2015-0 Yorum

E-Bülten

Instagram

MopArt