Alıştığın Kaliteyle Yeniliğe Gülümse | Mopak Defter
Alıştığın Kaliteyle Yeniliğe Gülümse
2ağustos

Alıştığın Kaliteyle Yeniliğe Gülümse

Paylaş :

Türkiye’nin en kaliteli defter üreticisi Mopak, modern ve çağdaş vizyonuyla tüm defter kapağı tasarımlarını yenilikçi bir çizgiye taşıyarak sektörde devrim gibi bir karara imza atmış oldu.

Geçmişten günümüze Türkiye’nin her kesiminden farklı demografik grublara hitap etmeyi başaran, çocukluğumuzun markası Mopak artık Mopak Defter adı altında defter hizmetlerini sürdürecek. Aynı ismimiz gibi yüzümüzün de değişmiş olduğunu bildirmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Her saniye farklı bir dünyayla karşı karşıy olduğumuz bu zaman diliminde değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu bilen bir ekibe sahibiz. Bu yüzden, siz müşterilerimizi memnun etmek adına bazen zamandan daha hızlı hareket etmeye çalışıyor sizi gelecekle buluşturuyoruz.

Mopak Defter 2015 koleksiyonu ana sınıfından üniversiteye kadar oldukça geniş kitlelere hitap ediyor. Sadeliğin hakim olduğu tasarımlarımızda bu sezonun en popüler renklerinden olan pastel tonları da sıkça kullanılmıştır.

Plastik kapaklardan oluşan Özgürlük, Laklak ve Bölmeli serilerimizde pazarda nadir bulunan renk ve modellere ağırlık verirken resim ve müzik defterlerimiz de çıtayı oldukça yükseklere taşımış olduk.

En fazla tercih edilen A4 ve A5 boyutlu karton kapaklı defterlerimizde de farklı yaşlara farklı kapak tasarımları hazırlarken kapak içlerinde de yine her yaş grubuna özel ilgi çekici içerikler hazırladık.

Kaliteli üretim anlayışından hiç bir zaman vazgeçmeyen Mopak Defter bu sezona da yine bomba gibi bir giriş yapmış oldu. Herkesi yukarıdaki menüden defterlerimizi incelemeye davet ediyoruz. Yorumlarınız bizim için değerlidir.

Yorum Yap

 • Uçan Tavşanın Hikayesi
  Uçan Tavşanın Hikayesi

  20.8.2015-0 Yorum

 • Güzel Yazı Defterleri
  Güzel Yazı Defterleri

  6.8.2015-0 Yorum

 • Çocuklarla Yapılabilecek Hafta Sonu Aktiviteleri
  Çocuklarla Yapılabilecek Hafta Sonu Aktiviteleri

  16.10.2015-0 Yorum

 • Mopak’ın Yeni Markası Mopak Defter’in İnternet Sitesi Açıldı!
  Mopak’ın Yeni Markası Mopak Defter’in İnternet Sitesi Açıldı!

  26.8.2015-1 Yorum

 • Uçan Tavşanın Hikayesi
  Uçan Tavşanın Hikayesi

  20.8.2015-0 Yorum

 • Güzel Yazı Defterleri
  Güzel Yazı Defterleri

  6.8.2015-0 Yorum

E-Bülten

Instagram

MopArt